Renault Arkana
1.6 E-Tech Hybrid 145 R.S. Line | 360 Camera | Adaptieve Cruise Control | 9.3 Inch Infotainmentscherm | Pack Winter
Direct kopen, basisprijs: € 21.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.900,-
LEASEPRIJS: € 302,93 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.675,98 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Arkana |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 E-Tech Hybrid 145 R.S. Line | 360 Camera | Adaptieve Cruise Control | 9.3 Inch Infotainmentscherm | Pack Winter |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 februari 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 58.987 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | oranje |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 302,93 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHR-70-X |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 551 kg |
| Gewicht: | 1.410 kg |
| Wielbasis: | 272 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.961 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 760 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- cruise control adaptief
- EASY LINK multimedia- en naivgatiesysteem met 9,3" touchscreen
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- kunstlederen/alcantara bekleding
- lichtmetalen velgen 18"
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterspoiler
- achteruitrijcamera
- afwijkende dakkleur
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- draadloze telefoonlader
- electronic climate controle
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- geluidsimulator
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry/start
- kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- sfeerverlichting
- speciale kleur
- sportstuur
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- verkeersbord detectie
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) voor